Zdravíme čitateľov regionálnych inzertných novín 

PRE ŠIROKÝ ZÁUJEM !

 

Spustili sme on-line verziu regionálnych inzertných novín

v slovenskom a maďarskom jazyku,

www.gratisplus.sk

 kde môžete hľadať 

v drobných aj firemných inzerátoch, ako aj zaujímavé a užitočné informácie,

ale tiež môžete prezerať 

celé noviny.
Na našich stránkach si môžete prečítať drobné inzeráty, prv ako sa objavia noviny.
Od polovice septembra už je ponuka denných menu, takže každý deň si môžete vybrať jedlo
na ktoré máte v ten deň chuť a dozviete sa  
kde ho práve v ten deň navarili.


 

Dnešným dňom obyvatelia niekoľkých obcí okresu môžu nájsť vo svojich poštových schránkach GratisPlus.

Doručované budú v Komárne, Hurbanove, Kolárove, Iži, Chotíne, Marcelovej, Zlatnej na Ostrove, Svätom Petry, Tôni, Nesvadoch a Imeli. Celkom 25.000 domácností. Samozrejme, pracujeme na tom, aby sa čím skôr dostali aj k obyvateľom  ostatných obcí. Tí, ktorí majú záujem, samozrejme bezplatne môžu dostať po jednom výtlačku u nás v kancelárii.

Inzeráty sa môžu podávať v našej kancelárii. Kancelária sa nachádza na Damjanichovej ulici nad Poštou na prvom poschodí miestnosť číslo 151 (pri vchode je vyznačené, dá sa ľahko nájsť). Každý je vítaný v pracovných dňoch medzi 11. a 17. hod. Ak vám vyhovuje iný termín alebo miesto pre podanie vášho inzerátu, alebo ak chcete aby sme vás navštívili vo svojom byte, na pracovisku, v kancelárii alebo kdekoľvek inde, prosím, zavolajte nám na telefónne číslo +421-918/928-707. Kolegyňa je vám  ochotne k dispozícii.

Veríme, že  inzertné regionálne noviny budete čítať s radosťou, a pri každodennom a pracovnom živote budú pre Vás prospešné. Prajeme Vám príjemný deň a nech sa stretneme čo najskôr, aby sme Vám pomohli dosiahnuť  každodenné osobné a podnikateľské úspechy.

 

Redakcia inzertných regionálnych novín